روتیتر
فرمانده سپاه فتح استان:

اگر امریکا از سپاه تعریف کند و راضی باشد باید ناراحت باشیم/آن ها ناراحت هستند که ما حرف اول را در منطقه می زنیم/آمریکا از سراستیصال و درماندگی سپاه را تحریم کرد

عکس
زیرتیتر
سرهنگ خرمدل: سپاه متعلق به مردم است، درشب سوم شعبان آمریکا نام سپاه را در لیست گروه های تروریستی قرار دادند؛ ما ناراحت نیستیم که آمریکا از سراستیصال و درماندگی سپاه را تحریم کرد،اگر امریکا از سپاه تعریف کند و راضی باشد ما باید آن روز ناراحت باشیم.
شرح

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز اردوئی،راهیان نور و گردشگری سپاه فتح به نقل از صبح زاگرس فرمانده سپاه فتح استان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه یاسوج بیان کرد: سوم شعبان میلاد امام حسین (ع) به نام روز پاسدار نامگذاری شده است برای ما باعث افتخار است که میلادامام حسین(ع) به نام روز پاسدار نامگذاری شده است.امام حسین (ع)برای اعتلای اسلام  و زنده نگهداشتن نام و نشان آن همه وجود خود را تقدیم اسلام کردو این بدین معناست که ما پاسداران نیز همه وجود خود را تا سر حد شهادت تقدیم اسلام خواهیم کرد که این افتخاری برای جامعه سپاهی وبسیجی است.

 

سرهنگ خرمدل در ادامه بیان کرد: سپاه متعلق به مردم است، رژیم منحوس آمریکا که خود زاده تروریست است سپاه را حامی تروریست و سپاه را تروریست اعلام کردما از این ناراحت نیستیم اگر آمریکا از ما تعریف وتمجید کند ناراحت می شویم.

 

فرمانده سپاه فتح استان گفت: اگر به پیشینه چهل ساله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نگاه کنیم در این چهل سال سپاه خارچشم آمریکا بوده است وهمه نقشه های آمریکا در منطقه را بر باد داده است، با پیروزی انقلاب اسلامی سازمان های موساد، سیا و مارکسیست ها ترفند های مختلفی را برای از بین بردن اسلام به کار بردند اما سپاه با همراهی مردم آن ها را نابود کرد.

 

سرهنگ خرمدل ادامه داد: پس از آن 8 سال دفاع مقدس را بر ما تحمیل کردند سپاه با کمک مردم ونیروهای جوان جنگ را مدیریت کردکه بیش از 35 کشور از رژیم بعثی عراق حمایت می کرد و سپاه با تقدیم هزاران شهید در عرصه دفاع مقدس افتخار آفرین بودو اجازه نداد یک وجب از خاک ما بدست دشمن بیفتد.

 

وی افزود: امروز کشور ما و مردم ما مرهون خدمات قرارگاه خاتم الانبیاست در ساختن سد در خوزستان است که اگر به وسیله سپاه ساخته نمی شد معلوم نبود امروز چه اتفاقی می افتاد   قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا مدیریت همه جانبه خود را در منطقه خلیج فارس نشان داد معلوم است که امروز آمریکا از این اقدامات ناراحت می شود.

 

سرهنگ خرمدل ادامه داد: یکی از بحث های دیگر بحث محرومیت زدایی است؛ سپاهی که متعلق به مردم است در زمانی که دشمنان سعی در تضعیف نظام دارند،  بسیج و سپاه حضور دارند، ما یک تشکیلات صرف نیستیم بلکه نیازمندی ها در کشور به ما خط و جهت می دهد.

وی ادامه داد: مواضع تکفیری خلق شدند تا اسلام را ازبین ببرند، ۷هزارمیلیارد به گفته خودشان صرف کردند اما نتونستند اسلام را ازبین ببرند و خودشان از بین رفتند و آن ها را سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شکست داد که در راس آن سپاه قدس به فرماندهی سردار سرلشکر قاسم سلیمانی است آن ها ناراحت هستند که ما حرف اول را در منطقه می زنیم البته که آن ها از ما عصبانی هستند، به قول شهید بهشتی ای آمریکا از ماعصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.

 

سرهنگ خرمدل گفت: مقام معظم رهبری فرمودند امسال سال گشایش هاست، در اوج تحریم ها و مشکلات ما اعلام میکنند سپاه تروریست است، چگونه دولت  و مجلس ما آرام بنشیند، این اتفاقات از ذلت آمریکا و ایادی آنان است من به عنوان سرباز کوچک صادقانه سپاسگزارم از همه مسئولین که با حضور خود حمایت خودشان را از مجموعه سپاه اعلام کردند، سپاه و بسیج اخیرا در پلدختر و مجموعه های مختلف در استان ها در حال خدمات رسانی هستند که ان شاءالله مورد قبول امام زمان (عج) قرار بگیرد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ما شوید
https://kohkilooyeh.koolebar.ir/node/1402

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Source URL: https://kohkilooyeh.koolebar.ir/news/خبر-برگزیده/اگر-امریکا-از-سپاه-تعریف-کند-و-راضی-باشد-باید-ناراحت-باشیمآن-ها-ناراحت-هستند-که-ما

List of links present in page