مسئول کمیته امور شهرستانهای کنگره ملی شهدای استان

عکس
زیرتیتر
پاسداری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک وظیفه همگانی است
شرح

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اردویی و گردشگری سپاه فتح، فتاح محمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری کنگره ملی شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بزرگداشت و یادبود شعاعر الهی مثل فرهنگ ایثار ، جهاد و شهادت  مبتنی بر تقوای قلوب است، افزود:  امروزه فرهنگ ایثار و شهادت  یک فرهنگ راهبردی در نظام جمهوری اسلامی محسوب می شود و پاسداری و ترویج این نشر یک وظیفه همگانی است.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ ایثار و شهادت مبتنی بر نهضت عاشورا می باشد، اظهار کرد:شرکت در یادو خاطره شهید شرکت در حماسه و مجاهدت اوست  وبا توجه به نقشی که در اقتدار نظام، استقلال کشور و ترویجی که در برابر تهاجم فرهنگی دارد می تواند مهم و اساسی باشد.

مسئول کمیته فرهنگ ایثار و شهادت کنگره ملی شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این کمیته سه جلسه استانی با حضور فرمانداران انجام داده است، خاطرنشان کرددر همین راستا کمیته های شهرستانی فعال شده اند و به و برنامه ها و سیاست ها نیز به آنها ابلاغ شده است.

محمدی مهمترین برنامه مصوب شده در این جلسات را نصب تندیس یک رزمنده با عنوان جهاد ومبارزه و دوران طلایی دفاع مقدس، نصب تندیس امیرخلبان شهید ابراهیم امید بخش، نصب تابلوی تمثال شهداء هر شهرستان در آن شهرستان عنوان کرد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ما شوید
https://kohkilooyeh.koolebar.ir/node/1112

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Source URL: https://kohkilooyeh.koolebar.ir/news/در-استان/مسئول-کمیته-امور-شهرستانهای-کنگره-ملی-شهدای-استان

List of links present in page The website encountered an unexpected error. Please try again later.