اعزام خادمین شهدای بهمئی به اردوی تربیتی راهیان نور درآبادان

خادمان شهدای شهرستان بهمئی به اردوی تربیتی راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز اردوئی وگردشگری سپاه فتح به نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی از اعزام خادمان شهدای شهرستان به اردوی تربیتی-زیارتی راهیان نور خبر داد.

سرگرد پاسدار باقرپسنده گفت:هدف از برگزاری این اردو  شرکت در دوره تربیتی خادمین شهدا، مانوس شدن و الگو گرفتن از سیره شهدا و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب و همچنین خدمت رسانی  به زائرین کشوری و انجام فعالیتهای فرهنگی است.

پسنده افزود:خادمین شهدا پس از بازگشت از این دوره با بهره گیری های فراگرفته از این دوره در روستاهای محروم به فعالیت های عرصه جهادی و شکل گیری هسته های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان می پردازند.

وی در پایان از زحمات و پیگیریهای مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی (صادق حق طلب) تقدیر  و تشکر کرد.

مسئول قرارگاه پیشرفت وآبادانی در حاشیه این اعزام با تقدیر از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی گفت:اعضای اعزامی به این دوره شامل فعالان جهادگر ،سفیران سلامت ، خادمین فرهنگی و تربیتی هستند که  تعداد۲۰نفر اعم از خواهر و برادرمی باشد.

صادق حق طلب گفت:این دوره به مدت یک هفته در یادمان شهدای بیمارستان صحرایی امام علی (ع) شهرستان آبادان و به همت کار گروه فرهنگی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود  .

https://kohkilooyeh.koolebar.ir/node/1404

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.