این مطلب ۱۳۰ بار خوانده شده

مسئول ارتباطات سیزدهمین جشنواره ملی سرزمین نور:

کارگروه دبیران استانی جشنواره سرزمین نور برگزار شد/تاکید بر افزایش تعامل بین دبیرخانه‌های استانی جشنواره
نسخه مناسب چاپ

کارگروه دبیران استانی و مسئولین دبیرخانه های جشنواره سرزمین نور در حاشیه گردهمایی سراسری هنر "انقلاب در آئینه راهیان نور" در سالن بصیرت مجتمع ۱۳ آبان(لانه جاسوسی سابق) برگزار شد.

به گزارش کوله بار، غلامرضا امانی مسئول ارتباطات جشنواره ملی سرزمین نور با اشاره به برگزاری این کارگاه آموزشی گفت: این جلسه به منظور توجیه دبیران و مسئولین دبیرخانه های استانی جشنواره ملی سرزمین نور برگزار شد.

 

وی ادامه داد: در این جلسه مسئولین استانی جشنواره به بحث و تبادل نظر در خصوص بالابردن کیفیت جشنواره، ارائه پیشنهادات وانتقادات در خصوص اجرای جشنواره سرزمین نور و ارسال آثار زائران راهیان نور به دبیرخانه مرکزی و همچنین برگزاری اختتامیه سیزدهمین جشنواره سرزمین نور در اسفند ماه پرداختند که قرار است در خرمشهر برگزار شود و نیاز به هماهنگی و انسجام بین دبیران استانی دارد.

 

مسئول ارتباطات سیزدهمین جشنواره ملی سرزمین نور خاطر نشان کرد: در این کارگروه دبیران جدید استانی جشنواره سرزمین نور معارفه شدند و راهکارها و پیشنهادات در خصوص ارتباط بیشتر بین دبیرخانه های استانی  با یکدیگر،تبادل اطلاعات و انتقال تجربیات و ... از جمله مواردی بود که مطرح شد.
امانی افزود: به تازگی نرم افزار جدیدی به کار گرفته ایم که تمام فعالیت های استانها در آن ثبت می شود و به دبیر خانه ی مرکزی ارسال می گردد.

 

 

وی با بیان اینکه دبیرخانه استانی جشنواره سرزمین نور به عنوان بازوی این جشنواره عمل می کنند: فعال بودن دبیرخانه های استانی جشنواره باعث افزایش پویایی جشنواره سرزمین نور می شود، چرا که این دبیرخانه ها وظیفه ثبت و ارسال آثار زائران راهیان نور به دبیرخانه مرکزی را به عهده دارند و قطعا با پویایی آنها تعداد آثار رشد بیشتری خواهد داشت.

 

مسئول ارتباطات سیزدهمین جشنواره ملی سرزمین نور افزود: جشنواره سرزمین نور بهترین فرصت برای علاقمندان به دفاع مقدس است تا آثار خودشان را در رشته های ادبی و هنری به جشنواره ارسال کنند و قطعا دریافت لوح زرین و تندیس جشنواره توسط هنرمندان، ذوق و انگیزه آنها برای افزایش تولیدات دفاع مقدس دوچندان خواهد کرد و امیدوارم این جشنواره بتواند پله موثری برای ارتقاء سطح کیفی و کمی آثار دفاع مقدس بردارد.

 

امانی با بیان اینکه برگزیدگان جشنواره سرزمین نور واسطه ای بین هنرمندان و دفاع مقدس است، گفت: جشنواره سرزمین نور پیوند دهنده هنرمندان با مفاهیم و ارزش های دفاع مقدس است و با وجود این جشنواره می توان آثار خوبی در حوزه دفاع مقدس خلق کرد.

 

وی افزود: این جشنواره می تواند با انگیزه دادن به هنرمند، دفاع مقدس را از زبان هنر به جامعه معرفی کند و قطعا هنر می تواند پیام ها و مفاهیم زیادی از ارزش ها و باورهای دفاع مقدس را در میان مردم انتقال داد.

 

مسئول ارتباطات سیزدهمین جشنواره ملی سرزمین نور در پایان خاطر نشان کرد: جشنواره سرزمین نور آماده دریافت آثار علاقمندان به حوزه دفاع مقدس و راهیان نور است و امیدوارم با ارتباط بیشتر دبیرخانه های استانی جشنواره و همچنین دبیران استانی و زائران راهیان نور، به استمرار خلق آثار ادبی و هنری در راستای فرهنگ ایثار و شهادت قدم های موثری برداریم.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.