این مطلب ۱۲۰ بار خوانده شده
احمد رحیمی‌زاده گفت

مدیر روابط عمومی ستاد مرکزی راهیان نور خبر داد

فراخوان تکمیل بانک اطلاعات مؤسسات مردمی راهیان نور
نسخه مناسب چاپ

به گزارش راهیان نور، احمد رحیمی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در دیدار رسمی با اعضای ستاد مرکزی راهیان نور در ۲۶ اسفند ۹۲، مطالباتی داشتند که یکی از آنها فعال نگهداشتن مجموعه‌های مردمی در راهیان نور بود. 

 

وی ادامه داد: در این راستا ستاد مرکزی راهیان نور در حال شناسایی مؤسسات مردم نهاد و تکمیل بانک اطلاعاتی از این مؤسسات فعال است تا از ظرفیت‌های آن در راهیان نور جنوب، غرب و شمال غرب استفاده کند. 

 

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد مرکزی راهیان نور یادآور شد: مؤسسات مردم نهاد سراسر کشور در ادامه اجرای این طرح می‌توانند در زمینه‌های پژوهشی، تولیدات فرهنگی هنری، ارتباطات و ایده‌پردازی با ستاد مرکزی راهیان نور همکاری کنند. 

 

وی افزود: این ستاد در نظر دارد که حمایت‌های خوبی از این مؤسسات داشته باشد و حمایت از مؤسسات مردم نهاد در استان‌های هدف راهیان نور از جمله آذربایجان غربی، خوزستان، کردستان، کرمانشاه و ایلام و همچنین خلیج فارس به صورت ویژه انجام خواهد گرفت. 

 

رحیمی‌زاده افزود: مؤسسات علاقمند برای مشارکت و تکمیل بانک اطلاعاتی می‌توانند با شماره های۰۲۱۸۸۳۴۶۶۶۱ یا ۰۶۱۱۳۸۳۴۱۷۴ تماس گرفته یا اینکه به سایت www.rahianenoor.com مراجعه و در قسمت (ارتباط با ما) مشخصات گروه، اعم از معرفی مسئول، قدمت فعالیت،نشانی وراه های تماس وهمچنین زمینه های همکاری و .... را برای روابط عمومی و امور بین الملل ستاد مرکزی راهیان نور بفرستند. همچنین سامانه  ۳۰۰۰۱۴۱۴ نیز آماده دریافت اطلاعات مجموعه های مردمی راهیان نور خواهد بود.رحیمی زاده در پایان خاطرنشان کرد: بعد از تکمیل و بررسی اطلاعات با موسسات موردنظر ارتیاط و زمینه های همکاری مشخص خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.