این مطلب ۹۷ بار خوانده شده
سرلشکر پاسدار محسن رضایی در اولین کنگره ملی شهدای استان:

سرلشکر پاسدار محسن رضایی در اولین کنگره ملی شهدای استان: پاسخ جمهوری اسلامی به هر نوع تهدید و تعرضی از سوی دشمنان و کشورهای منطقه سخت و کوبنده خواهد بود.

سرلشکر پاسدار محسن رضایی در اولین کنگره ملی شهدای استان: پاسخ جمهوری اسلامی به هر نوع تهدید و تعرضی از سوی دشمنان و کشورهای منطقه سخت و کوبنده خواهد بود.
نسخه مناسب چاپ

 به گزارش سازمان اردویی و گردشگری سپاه فتح ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت گفت: ایران در عین حال به همه کشورهای منطقه و جهان توصیه می کند که بی گدار به آب نزنند و خیال تعرض به این کشور قدرتمند و ملت شجاع را از سر خود بیرون کنند.

وی گفت: قدرت بازدارندگی و دفاعی ایران به گونه ای است که دشمنان جسارت حمله به ایران را ندارند.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: البته سیاست راهبردی جمهوری اسلامی همواره بر صلح و آرامش در منطقه استوار بوده و هرگز به دنبال درگیری، جنگ و خونریزی نیست.
سرلشکر رضایی افزود: ایران در عین حال به همه کشورهای منطقه و جهان توصیه می کند که بی گدار به آب نزنند و خیال تعرض به این کشور قدرتمند و ملت شجاع را از سر خود بیرون کنند.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: امروز سرزمین ایران اسلامی در امنیت کامل بسر می برد و این به برکت انقلاب اسلامی و روحیه ایثار و شهادت طلبی جوانان و رزمندگان شجاع این مرزوبوم است.
محسن رضایی به منظور شرکت و سخنرانی در نخستین کنگره سرداران و یکهزار و ۸۸۰ شهید استان کهگیلویه وبویراحمد به یاسوج سفر کرده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.