این مطلب ۱۳۶ بار خوانده شده

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

اعزام سه هزار دانشجو به اردوهای راهیان نور/ توجه به اردوهای راهیان نور یک مطالبه عمومی است
نسخه مناسب چاپ

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد گفت: امسال بیش از سه هزار دانشجو از دانشگاه های استان بر اساس مصوبه جدید و راه اندازی "قرار گاه راهیان نور دانشجویی" به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند.

سرتیپ دوم پاسدار یداله بوعلی در دومین نشست قرار گاه راهیان نور دانشجویی استان با اشاره به اعلام آمادگی سپاه فتح در اعزام دانشجویان به مناطق جنگی گفت: سال گذشته افزون بر ۱۱ هزار دانش آموز به مناطق جنگی جنوب در قالب کاروان های راهیان نور  با همکاری بسیج و آموزش و پروش استان اعزام شدند.

وی به اهمیت اردوهای راهیان نور و آشنایی نسل های کنونی انقلاب با آرمانهای شهدا تاکید کرد و گفت :نباید بگذاریم غبار فراموشی خاطرات ناب دفاع مقدس را فرا گیرد.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد اردوهای راهیان نور را یک نعمت برای بقای انقلاب و ارزشهای دفاع مقدس دانست و افزود: همه مسئولان  باید تلاش کنند که یاد و خاطره شهیدان زنده نگه  داشته شود.

بوعلی با اشاره به اینکه امروز همه مسئولان این نظام خادم شهیدان در راه وطن هستند، بیان کرد: همه ما در قبال شهدا موظف هستیم و کسانی که مسئولیت دارند وظیفه بیشتری بر عهده دارند.

وی با اشاره به اهمیت اردوهای راهیان نور دانشجویی به عنوان قشر فرهیخته جامعه و افسران جنگ نرم نظام اسلامی، گفت: راهیان نور دانشجویی به عنوان یک کار معنوی تاثیرگذار مورد استقبال همه دانشجویان است.

فرمانده سپاه فتح استان به هجمه های نرم دشمن در قالب جنگ نرم و شبیخون فرهنگی علیه جوانان و فرهیختگان اشاره کرد و گفت: امروز هجمه‌های فرهنگی دشمنان علیه جوانان میهن اسلامی ما بیشتر و پیچیده‌تر از گذشته شده  که لزوم توجه به  اردوهای راهیان نور در خنثی‌سازی بخشی از این هجمه‌ها تاثیر ریادی دارد.

بوعلی از اعزام سه هزار دانشجو در قالب اردوهای راهیان نور خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه جدید و راه اندازی قرار گاه جدید راهیان نور دانشجویی امسال بیش ازسه هزار دانشجو از دانشگاههای استان به اردوهای راهیان نور اعزام خواهند شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.