این مطلب ۱۲۴ بار خوانده شده

پردیس دانشگاه فرهنگیان استان احداث می شود

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد از احداث پردیس دانشگاه فرهنگیان این استان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری راهیان نور سپاه فتح به نقل از عصر دنا "دکتر فرهاد علی پور گفت: نظر به جایگاه دانشگاه فرهنگیان ، بعنوان قله سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و نقش این دانشگاه در اعتلای تربیت و بهسازی منابع انسانی در پاسخ به تأکید مقام معظم رهبری در حمایت همه جانبه از این دانشگاه آئینی با حضور مسئولان کشوری و استانی در این دانشگاه برگزار شد.

وی با اعلام اینکه این نشست با حضور مهندس نعیمی مدیرکل طرح و برنامه دانشگاه فرهنگیان کشور و نماینده وزیر آموزش و پرورش ،شاطری رئیس اداره بودجه دانشگاه فرهنگیان ، زارعی نماینده مردم بویراحمد ودنا در مجلس ، فتاح محمدی معاون سیاسی و امنیتی استاندار، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان و مسئولین دانشگاه فرهنگیان استان برگزار شد، افزود: در این نشست یک قطعه زمین برای احداث پردیس دانشگاه فرهنگیان استان اختصاص یافت.

وی با اشاره به اینکه مساحت زمین اختصاص یافته برای پردیس دانشگاه فرهنگیان استان هفت هکتار است اظهار کرد: پردیس دانشگاه فرهنگیان استان یکی از ده پردیس حاضر در کشور خواهد بود.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان با تاکید بر این مطلب که مجوز عملیات ساخت پردیس دانشگاه شهید ایزدپناه استان کهگیلویه و بویراحمد در کمیسیون ماده ۲۱۵ معاونت راهبردی رئیس جمهوری به تصویب رسیده تصریح کرد: برای سال ۹۳ مبلغی در حدود ۱۵ میلیارد ریال جهت شروع بکار عملیات احداث آن در نظر گرفته شده است.

"علی پور" زیر بنای در نظر گرفته شده برای ساخت این پردیس دانشگاهی را ۱۳  هزار و ۵۰۰ مترمربع عنوان کرد و افزود: ساخت این پردیس دانشگاهی تأثیر شگرفی بر روند دانشگاه فرهنگیان استان خواهد داشت و زمینه را برای تحصیل علاقمندان بیش از پیش فراهم خواهد کرد.

وی با تقدیر فراوان از توجه ویژه استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس و مجمع نمایندگان استان به این دانشگاه ، افزود: بر خود لازم می دانم از توجه وزیر محترم آموزش و پرورش و دکتر مهر محمدی رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور که ساخت پردیس دانشگاهی شهید ایزدپناه را در اولویت قرار دادند تشکر ویژه نمایم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.