این مطلب ۱۲۳ بار خوانده شده
نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی:

مردم خودشان حافظ دستاوردها هستند

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی در واکنش یه این سخن که «مهم‌تر از حماسه سیاسی حفظ آن است»، گفت: مردم خودشان حافظ دستاوردها هستند.
نسخه مناسب چاپ

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: مردم به فرمان رهبر و ولی‌امر خود حماسه سیاسی مورد نظر معظم‌له را رقم زدند.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همین مردمی که حماسه سیاسی را رقم زدند خودشان هم از این دستاورد و سایر دستاوردها مراقبت خواهند کرد.

حجت‌الاسلام بزرگواری در واکنش به این موضع‌گیری که «مهم‌تر از دستاورد سیاسی حفظ آن است تا فرصت‌طلبان و شکست خوردگان سیاسی آن را آلوده به اقدامات افراطی نکنند» اظهار کرد: نباید برای اقدامات بزرگ مردم ماده و تبصره بیاوریم چرا که همان‌ها خودشان حماسه خلق کردند و خود نیز با بصیرت و بینش بالای سیاسی از این دستاورد بزرگ که حاصل هدایت و راهنمایی رهبری بود به خوبی حفاظت می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چه آن ۵۱ درصدی که به آقای روحانی رأی دادند و چه آن‌ها که به دیگران رأی دادند همه در خلق حماسه سیاسی سهیم هستند و نیازی نیست که ما سیاسیون به این حرکت خط و جهت دهیم.

بزرگواری در توجیه این سخن تأکید کرد: مردم همواره چند قدم از سیاسیون جلوتر هستند و این را در کوران حوادث از جمله در فتنه‌ها به خصوص در فتنه ۸۸ نشان داده‌اند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.