این مطلب ۱۲۷ بار خوانده شده
در مسابقات فرزندان کارکنان نفت کشور حاصل شد

رتبه‌های برتر دانش‌آموزان گچسارانی در مسابقات قرآنی کشور

رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: دو داتش‌آموز گچسارانی رتبه‌های برتر مسابقات قرآنی فرزندان کارکنان نفت کشور را کسب کردند.
نسخه مناسب چاپ

سید حمدالله خواهش‌نیک امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: دو دانش‌آموز گچسارانی در مسابقات قرآنی فرزندان شرکت نفت کشور رتبه‌های اول و سوم کشور را کسب کردند.

این مسئول افزود: در مسابقات قرآنی بهداشت و درمان صنعت نفت کشور دانش‌آموز حسین معصومی از مدرسه راهنمایی پسرانه شاهد در رشته حفظ جزء۳۰ رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.

رئیس روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در این مسابقات دانش‌آموز بهار محرابی در رشته حفظ ۲.۵ جزء رتبه سوم کشوری را به خود اختصاص داده است.

خواهش‌نیک افزود: این مسابقات در مشهد مقدس با حضور دانش‌آموزان برگزیده قرآنی فرزندان کارکنان شرکت نفت ۲۰ استان برگزار شد.

وی از رتبه‌های ارزنده دانش‌اموزان کهگیلویه و بویراحمدی در سالیان اخیر گفت و افزود: در رشته‌های مختلف و در زمینه‌های قرآنی و ورزشی و به خصوص کنکور سراسری امسال و سال گذشته برای استان ما سالی رؤیایی بود.

این مسئول افزود: رتبه‌های برتر کنکور سراسری که امسال کسب کردیم نشان دهنده جهش علمی در استان بود که باید این مسیر امتداد داشته باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.