سردار فضلي:

جانشين بسيج مستضعفين كشور با بيان اين كه شهدا، وصايا و تاكيداتي براي ما دارند، گفت: مهم ترين انتظار شهدا از ما اين است كه راه را گم نكنيم.

سردار علي فضلي، جانشين بسيج مستضعفين كشور ظهر امروز در يادواره شهداي كارمند مازندران در سالن مصباح دانشگاه علوم پزشكي مازندران با اشاره به اين كه شهدا سهم بزرگي در دفاع از انقلاب و جنگ برعهده داشتند، گفت: در حال حاضر 21 شهيد كارمند شناسايي شدند كه همه آنها احساس تكليف كردند و براي دفاع از ميهن اسلامي در جبهه هاي حق عليه باطل حاضر شدند.
سردار فضلي با بيان اين كه شهدا همواره منشأ خير و بركات فراواني براي نظام اسلامي بوده و هستند، بيان كرد: در عمليات كربلاي پنج رزمندگان فداكاري هاي زيادي انجام دادند كه در ساعات نخست اين عمليات با عدم فتح مواجه شديم و با نزديك به ده هزار شهيد و مجروح شيميايي به عقب برگشتيم، ما از باب وظيفه به جبهه رفته بوديم و شكست معنا نداشت.

جانشين سازمان بسيج مستضعفين كشور با اشاره به شكست عمليات كربلاي پنج و بررسي و برگزاري جلسات متعدد عوامل شكست، گفت: در شلمچه موانع پي در پي باتلاق و ميدان مين بين ما و دشمن بود كه قادر نبوديم ميدان مين را جمع كنيم و البته هنوز هم پاك سازي نشده است وجود داشت كه عبور از اين ميدان مين، كار سخت و دشواري است.

وي با بيان اين كه هيچ فرمانده اي براي شروع مجدد در عمليات كربلاي پنج اعلام آمادگي نمي كرد، اظهار داشت: نداي حضرت امام از جماران به گوش رسيد و ايشان خواسته بودند كه عمليات كربلاي پنج انجام شود.

جانشين سازمان بسيج مستضعفين كشور گفت: پيام نوراني امام خميني(ره) در حالي در جلسه منتشر شد كه فرماندهان خسته بودند اما پس از شنيدن پيام جان تازه اي گرفتند.

فضلي با بيان اين كه شهدا براي دفاع از آرمان هاي انقلاب و امام راحل از هم پيشي مي گرفتند، ادامه داد: اين احساس تكليف در همه رزمندگان وجود داشت و مي خواستند براي شكستن ابهت دشمن، از همديگر سبقت بگيرند.

وي يادآورشد: دژ شلمچه نفوذ ناپذير بود و بيشتر از يكي دو درصد، احتمال نفوذ نمي دادند و خداوند عنايتي كرد و شناخت عميقي از دشمن حاصل و عمليات با موفقيت انجام شد.

جانشين بسيج مستضعفين كشور با بيان اين كه شهدا، وصايا و تاكيداتي براي ما دارند، گفت: مهم ترين انتظار شهدا از ما اين است كه راه را گم نكنيم.

اين مسؤول با بيان اين كه شهدا چراغ راهند و مسير را براي ما نشانه گذاري مي كنند، بيان داشت: مردم در مسير شهدا بيش از گذشته به ارزش ها روي آوردند.

فضلي با بيان اين كه در مسير بازسازي راه شهدا، مردم بسياري عازم كربلاهاي ايران مي شوند، بيان داشت: مردم ما هزار و 350 كيلومتر از جبهه هاي نبرد را زيارت مي كنند.

وي با اشاره به اين كه از سيزده مهرماه اعزام كاروان هاي دانش آموزان به كربلاهاي ايران آغاز شده است، تصريح كرد: سال گذشته چهار ميليون و860 هزارنفر به مناطق عملياتي اعزام شدند.

فضلي بيان داشت: تا سال گذشته كاروان هاي دانش آموزي تنها به خوزستان اعزام مي شدند اما امسال به پنج استاني كه درگير جنگ بودند اعزام مي شوند.

وي با اشاره به اين كه از اعزام هاي سال گذشته 90 درصد جوان هستند، يادآور شد: براي سال تحصيلي امسال پيش بيني شده كه شش مييلون نفر به مناطق عملياتي اعزام شوند.

منبع: پایگاه اینترنتی بسیج

http://kohkilooyeh.koolebar.ir/node/1031

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.