روابط عمومی ستاد مرکزی راهیان نور از آغاز ثبت‌نام خبرنگاران و خادمان شهدا در حوزه رسانه با عنوان «جهاد رسانه‌ای شهید رهبر» برای راهیان نور غرب و شمال غرب کشور خبر داد

فراخوان ثبت‌نام در طرح «جهاد رسانه‌ای شهید رهبر» راهیان نور

فراخوان ثبت‌نام در طرح «جهاد رسانه‌ای شهید رهبر» راهیان نور

روابط عمومی ستاد مرکزی راهیان نور از آغاز ثبت‌نام خبرنگاران و خادمان شهدا در حوزه رسانه با عنوان «جهاد رسانه‌ای شهید رهبر» برای راهیان نور غرب و شمال غرب کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، علاقه‌مندان به شرکت در این طرح پس از نام نویسی، گزینش، انتخاب و اتمام دوره آموزشی کوتاه مدت در بازه‌های مختلف به صورت متمرکز به همراه دیگر خادمان شبکه مرکزی خادمین به یادمان‌های دفاع مقدس و مقرهای راهیان نور اعزام می شوند.

علاقه‌مندانی که با فنون اولیه خبرنگاری از جمله اصول خبرنویسی، مصاحبه، گزارشگری، نگارش خبر، ویراستاری، تدوین و گرافیک و تصویربرداری، مستند سازی و فیلم کوتاه آشنایی دارند، می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند و البته اولویت با افرادی است که زودتر اقدام به نام نویسی کرده و سابقه و رزومه کاری داشته باشند.

علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان وقت اداری روز 15 تیرماه  1395 با ارسال مشخصات خود به سامانه ارتباط پیامکی ستاد به شماره ۳۰۰۰۱۴۱۴ دراین طرح ثبت نام کرده و برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۳۴۶۶۶۱-۰۲۱ (روابط عمومی و امور بین الملل ستاد مرکزی راهیان نور کشور) تماس حاصل کنند.

مهمترین وظایف «جهاد رسانه‌ای شهید رهبر» برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیت خادمان خبرنگار، ایجاد مرکز رسانه‌ای و ارائه خدمات از جمله معرفی سوژه و ارسال اخبار برای رسانه‌ها، در اختیار گذاشتن امکانات، هدایت، راهنمایی و مشاوره به اصحاب رسانه و حمایت از حضور آنها در مناطق عملیاتی، تهیه و تولید گزارش، گفت‌وگو، عکس و فیلم، خبر و پیش خبر از مهمترین وظایف خبرنگاران جهاد رسانه ای شهید رهبر است.

http://kohkilooyeh.koolebar.ir/node/1130

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.