در بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنده

سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح، سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد در بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنده ضمن تقدیر از عملکرد بسیج سازندگی این ناحیه اظهارکرد: آنچه که مسئولان ما در بسیج سازندگی در دستورکار سال94خویش داشتند درراستای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی با استفاده از ظرفیت نیروهای بومی و منطقه ای بود.

وی افزود: اجرای طرح های مختلف بسیج سازندگی فرصتی است برای به ثمر نشاندن توانمندی های جوانان عزیز بسیجی در شهرستان ها و مناطق کمتر توسعه یافته .

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: در عرصه های مختلف اقتصاد مقاومتی آنچه که هدف گذاری شده است بحث کاشت گیاهان داروئی بود که الحمدالله در این شهرستان بیش از 132 نفر آموزش های مرتبط با کاشت گیاهان داروئی را در این شهرستان طی کردند.

وی تاکید کرد: تعداد 24 نفر برای اولین بار موفق به اجرای طرح کاشت گیاهان داروئی به لیمو، رزماری، فیسالیس و آویشن را کشت و امروز ثمره این کشت را به صورت الگو و نمونه مشاهده می کنیم.

سردار بوعلی اظهارکرد: بنا به گفته خود مجریان طرح ها با اجرایی شدن طرح های اقتصاد مقاومتی در این شهرستان الحمدالله سود خوبی به دست آوردند که ماحصل تلاش همه عزیزان است.

فرمانده ارشد نظامی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: البته لازم به توضیح است که علاوه بر کاشت گیاهان داروئی در سطح شهرستان لنده در سایر شهرستان های استان از جمله شهرستان کهگیلویه نیز بحث کاشت گیاهان داروئی در حال اجرا است.

وی یادآورشد: امسال در نظریم داریم تسهیلات بیشتری با توجه به ظرفیت شهرستان لنده با همکاری بانک مهر اقتصاد به متقاضیان طرح های اقتصاد مقاومتی در این شهرستان اعطاء کنیم.

سردار بوعلی در ادامه تاکید کرد: از همین جا از همه جوانان جویای کار ایران اسلامی دعوت می کنیم که از ظرفیت شهرستان ها در اجرای طرح های مختلف اقتصاد مقاومتی استفاده کنند و هم باعث اشتغال خود شوند و هم سایر جوانان را به این عرصه دعوت کنند.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: با حضور جوانان در این عرصه ها علاوه بررفع مشکل اشتغالزایی می توانند باعث کمک به اقتصاد خانواده و دولت و اقتصاد کشور شوند.

وی ضمن اشاره شعار سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل تاکید کرد: فرمانی که امسال از سوی مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری شعارسال نامیده شد برای اقدام و عمل بسیجیان در اجرایی شدن طرح ها با مشورت متخصصان انجام شده که کیفت محصولات هم بالا است.

همانطوری که مسئولان جهاد کشاورزی در همه جا یارویاور ماهستند امیدواریم این بار نیز با مشاوره ها و راهنمایی های خوبشان در حوزه کشاورزی یاری گر بسیجیان در عرصه های اقتصاد مقاومتی باشند.

http://kohkilooyeh.koolebar.ir/node/1128

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.