مسئول کمیته امور شهرستانهای کنگره ملی شهدای استان

پاسداری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک وظیفه همگانی است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اردویی و گردشگری سپاه فتح، فتاح محمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری کنگره ملی شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بزرگداشت و یادبود شعاعر الهی مثل فرهنگ ایثار ، جهاد و شهادت  مبتنی بر تقوای قلوب است، افزود:  امروزه فرهنگ ایثار و شهادت  یک فرهنگ راهبردی در نظام جمهوری اسلامی محسوب می شود و پاسداری و ترویج این نشر یک وظیفه همگانی است.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ ایثار و شهادت مبتنی بر نهضت عاشورا می باشد، اظهار کرد:شرکت در یادو خاطره شهید شرکت در حماسه و مجاهدت اوست  وبا توجه به نقشی که در اقتدار نظام، استقلال کشور و ترویجی که در برابر تهاجم فرهنگی دارد می تواند مهم و اساسی باشد.

مسئول کمیته فرهنگ ایثار و شهادت کنگره ملی شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این کمیته سه جلسه استانی با حضور فرمانداران انجام داده است، خاطرنشان کرددر همین راستا کمیته های شهرستانی فعال شده اند و به و برنامه ها و سیاست ها نیز به آنها ابلاغ شده است.

محمدی مهمترین برنامه مصوب شده در این جلسات را نصب تندیس یک رزمنده با عنوان جهاد ومبارزه و دوران طلایی دفاع مقدس، نصب تندیس امیرخلبان شهید ابراهیم امید بخش، نصب تابلوی تمثال شهداء هر شهرستان در آن شهرستان عنوان کرد.

http://kohkilooyeh.koolebar.ir/node/1112

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.