وزیر امور خارجه ایران در کنفرانس خبری مشترک با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: برنامه موشکی صرفاً دفاعی بوده و ارتباطی با برجام ندارد و به‌نظر ما ارتباطی با قطعنامه شورای امنیت نیز ندارد، زیرا برای حمل سلاح هسته‌ای طراحی نشده است.
به گزارش ایرنا سرهنگ سعید شعبانی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران به برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: اجرای صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، رژه تاکسیرانی، غبار روبی گلزار شهدا، یادواره شهدا و برگزاری مسابقه تیر اندازی برای مدیران و روسای ادارات از جمله این برنامه ها است.

اخبار

۲۰۱۶/۱۰/۰۶ - ۰۰:۱۴
نویسنده کتاب پایی که جا ماند:
نویسنده کتاب پایی که جا ماند در اجلاسیه شهدای روحانی در یاسوج با اشاره به اینکه امروز دشمن از سبزپوشان ما هراس دارد گفت: روحیه شهادت طلبی علت اصلی اقتدار ماست .
۲۰۱۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۲۵
اعزام سه هزار دانشجو به اردوهای راهیان نور/ توجه به اردوهای راهیان نور یک مطالبه عمومی است
۲۰۱۳/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۴
سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج با ابراز تأسف از سخنانی که این روزها در مورد به مزایده و مناقصه گذاشتن این تیم زده می‌شود، گفت: بی‌عدالتی یعنی این که سهم کهگیلویه و بویراحمد از فوتبال به اندازه یک بازیکن لیگ برتر نباشد.
۲۰۱۳/۰۵/۲۵ - ۱۰:۵۷
مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری یاسوج:
سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج از توافق با احمد سنجری برای هدایت این تیم در فصل جاری لیگ دسته اول فوتبال کشور خبر داد.

اخبار

مقالات

۲۰۱۵/۱۲/۳۱ - ۲۱:۰۱

دهکده جهانی واقعیت پیدا کرده است، چه بخواهیم و چه نخواهیم، و ماهواره ها مرزهای جغرافیایی را انکار کرده اند. این همان دهکده ای است که گرگوار سامسا در آن چشم باز کرده است. این همان دهکده ای است که مردمانش صورت مسخ شده « کرگدن » های اوژن یونسکو را پذیرفته اند. همان دهکده ای که مردمانش « در انتظار گودو » هستند. این همان دهکده ای است که در آن مردمان را به یک صورتِ واحد قالب می زنند و هیچ کس نمی...

۲۰۱۵/۱۲/۳۱ - ۲۱:۰۰

فرمانده تمام شهدا امام حسین(ع) و فرمانده ایشان نیز خدا است. شهدا هیچ چیز را برای خود نمی‌خواستند و این فرهنگ را از امام حسین(ع) به ارث بردند. اگر در راه رضای خدا قدم بردارید، به خودساختگی رسیده و آنگاه اگر تمام دنیا در مقابل حتی یک نفر هم بایستد قادر نخواهند بود شکست‌اش دهند.

...

چند رسانه ای